METAMORFIKA-prenatální masáž-rozpouštění bloků

METAMORFIKA – Metamorfní reflexní technika – Prenatální masáž – Motýlí léčení

Rozpouštění bloků z doby těhotenství a porodu

METAMORFIKA – Motýlí léčení  – je výjimečná, velmi jemná a hluboce a trvale učinkující metoda pro uvolnění starých duševních traumat, strachů a stresů, které nevědomě ovlivňují naše životy a blokují a omezují náš přirozený stav bytí. Její aplikace působí na zlepšení zdraví, na přísun vnitřní síly, radosti, psychické vyrovnanosti a plné využití vlastních schopností a tvořivosti; je to metoda, kterou se mohou snadno naučit všichni a použít ji jak pro sebe samé, tak pro druhé.

Pro její jemnost a nenásilnost je velmi vhodná pro harmonizaci miminek. Je také jedinečnou dotekovou párovou a rodinnou terapií, neboť z časů prvních povstává vše další … a my netušíme, kdo se v nás zrodí, když odhladíme strupy nebo sundáme pavučiny …….:-)

Princip Metamorfní techniky

MeTa je příjemná, relaxační, jemná a velmi účinná metoda pro odblokování traumat a schémat vytvořených v období prenatálního vývoje.

Prenatální období (období vývoje dítěte v matčině lůnu) je velmi důležitým úsekem našeho života, ve kterém jsme se zformovali, a to nejen fyzicky, ale také psychicky; je to období, ve kterém se vytvořily naše silné stránky, ale i naše slabiny.

Vše to, co lidská bytost prožije ve svém prenatálním období jako traumata včetně stresů a strachů matky, prožitých v průběhu těhotenství, vytváří bloky, jež jsou základem „schémat“, která se pak objevují v našem současném životě a ovlivňují naše myšlenky, naši osobnost i naše vědomí a projevují se tak v našem celkovém přístupu k životním situacím.

Takto vytvořené energetické bloky se odráží v praktickém životě člověka na úrovni fyzických nemocí, psychické a emoční nerovnováhy a různých stresů a poruch v chování.

Uzdravujícím zdrojem je zde životní energie přijímajícího, vrozená inteligence organizmu a jeho schopnost se regenerovat.

MT je založena na principu uvolnění energie, která vyživuje bloky vzniklé z psychických stresů plodu i matky od početí do narození a které jsou zafixovány na reflexních zónách páteře na chodidlech, dlaních a na hlavě. V těchto částech těla je zachycena celá časová perioda prenatálního období – od početí (zóna kloubu palce – první krční obratel), až po moment narození (zóna paty – spodní část křížové kosti).
Reflexní zóny obsahují paměť celého období těhotenství a zmíněné tři části těla odpovídají třem základním funkcím:

• POHYB (chodidla)

• AKCE (ruce)

• MYŠLENKA (hlava)

O chodidla se opíráme, jsou našim kontaktem se zemí, vztahem k okolnímu světu, představují naši vnitřní vyrovnanost.

Ruce jsou komunikačním kanálem s druhými, dovolují nám tvořit, realizovat, projevovat se v okolním světě.

Hlava je sídlem našich myšlenek, je našim s pojením s nebem.

Metamorfní technika je unikátem svého druhu, protože není ani léčbou, ani terapií, ani masáží či metodou zaměřenou na léčení, ale technika, která pomáhá dát nový impuls naší vnitřní životní síle a která nám pomáhá co nejlépe využít lépe náš potenciál.

Ze všech těchto důvodů a příčin je Motýlí léčení také ideální partnerskou terapií 🙂 viz zde

Reflexe těhotné klientky :

Mila Arnostka 🙂

slubila som ze Ti nieco napisem o metamorfike co som s Tebou absolovala tak sa teda pokusim zhrnut co mi to dalo:

 
Metamorfika mi pomohla znovu vidiet moj zivot z duchovnej stranky a chapat suvislosti. Presiel ma ten sialeny hnev a stres ktory som citila a zacala som vnimat vsetko co prezivam sposobom ze je to presne tak ako to ma byt…a ze to nemusi byt furt podla mojich predstav. Proste znovu som nadobudla doveru v zivot co je v tehotenstve myslim velmi dolezita vec. Okrem toho to bol premna  relax, prijemny dotyk a pritom som sa este mohla vyrozpravat 🙂 Porod nebol uplne najlahsi ale vsetko prebehlo OK, narodil sa mi doma do vody krasny zdravy chlapec. Dakujem:-)
S laskou
Zuzana
 
p.s.: Arnostka, rada by som si s Tebou dala stretnutie, uz asi nie metamorfiku ale chcela som s niekym prebrat Maxov porod, slo by to?